شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 03 تير 1397 - 08:39

شهردار بهار:
پیش بینی بازدید 45 هزار نفر از جشنواره اسب اصیل عرب

رمضانی با بیان اینکه گردشگری یکی از مهمترین بسترهای رشد و پیشرفت هر منطقه است ابراز امیدواری کرد: پیش بینی می شود 45 هزار نفر از جشنواره اسب اصیل عرب بازدید کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، شهردار بهار در نشست خبری جشنواره اسب اصیل عرب با بیان اینکه گردشگری یکی از مهمترین بسترهای رشد و پیشرفت هر منطقه است ابراز امیدواری کرد: با حمایت رسانه ها بتوانیم بیش از پیش ظرفیت های شهرستان بهار را مطرح کنیم.
وی یادآور شد: در این جزیره برنامه‌های متنوعی مانند جشنواره ماهیگیری با حضور 13 استان و جشنواره اتومبیل‌های کلاسیک برگزار شده و این بار نیز طبق پیش‌بینی‌ها 15 هزار نفر از جشنواره اسب اصیل عرب بازدید خواهند کرد.
حسن رمضانی افزود: شهرستان بهار دارای زیبایی های منحصر به فرد است که برای معرفی آن نیاز به برگزاری فعالیت در عرصه ملی داریم.
وی اضافه کرد: جزیره شادی میزبان چندین جشنواره مهم ملی بوده است که به معرفی هرچه بهتر این شهرستان کمک شایانی داشته است.
وی خاطرنشان کرد: از جشنواره هایی نظیر ماهیگیری جزیره شادی استقبال چشمگیری از سوی سایر استان ها شد و به طور قطع این برنامه های باید گسترش یابد.
شهردار بهار افزود: این شهرستان محور اصلی تردد عراق و سایر استان های غربی کشور به سمت مرکز و شرق است و بر همین اساس تلاش می کنیم تا ضمن معرفی مفاخر بزرگ این شهرستان نظیر آیت الله بهاری ، در رونق گردشگری نیز برنامه ریزی بهتری را ارائه دهیم.
وی به جذب سرمایه گذاران اقتصادی در بهار اشاره کرد و گفت: در بخش کشاورزی سرمایه گذاری هایی در شهرستان بهار صورت گرفته است که بیشتر در حوزه صنایع تبدیلی است.
وی با اشاره به همکاری خوب مدیریت شهری بهار در برگزاری هرچه بهتر جشنواره اسب اصیل عرب در جزیره شادی بهار، پیش بینی کرد 45 هزار نفر از این جشنواره دیدن کنند.3
دفعات مشاهده : 66
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد