شرح
تاريخ خبر :  شنبه 02 تير 1397 - 12:55

کلاس دانش‌افزایی مربیان مدارس فوتبال همدان برگزار شد

دبیر هیأت فوتبال استان همدان گفت: به منظور بالا رفتن سطح دانش مربیان مدارس فوتبال استان همدان، کلاس دانش‌افزایی مربیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مهدی بوجاریان با اشاره به برنامه‌ریزی‌های مناسب هیأت فوتبال برای مدارس فوتبال در تابستان، اظهار کرد: تمام سعی ما بر این است که در سال جاری یکی از بهترین سال‌های برگزاری مدارس فوتبال را سپری کنیم.
وی ادامه داد: در این راه جلسات خوبی با مسئولان امر و مدیران مدارس برگزار شده است تا بتوانیم از دل این مدارس، استعدادهای خوبی را کشف کنیم و آینده خوبی را برای فوتبال استان ترسیم کنیم.
دبیر هیأت فوتبال استان همدان گفت: یکی از این اقدامات هیات فوتبال در این راستا برگزاری کلاس دانش‌افزایی مربیان مدارس است که این کارگاه با حضور 40 نفر از مربیان مدارس استان برگزار شد.
وی افزود: مدرس این کلاس بر عهده علی ضمیری کامل از مدرسان فدراسیون و مدیر دفتر استعدادیابی و پایگاه ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان بود.
بوجاریان با بیان اینکه حضور همه مربیان مدارس در این کلاس الزامی بودتصریح کرد: مربیان واجد شرایطی که نام آنها از سوی مدارس فوتبال به کمیته جوان و استعدادیابی رسیده است باید در این کلاس حضور پیدا می کردند در غیر این صورت به منزله حذف آنها از فعالیت‌های مدارس فوتبال استان بود.
وی خاطرنشان کرد: در پایان این دوره، گواهینامه شرکت در کلاس به حاضران اعطا شد که به نوعی همین گواهینامه از مدارک لازم برای فعالیت و آموزش به نوآموزان فوتبال است.3
دفعات مشاهده : 90
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد