شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 30 خرداد 1397 - 13:55

اولین پرورش اندام کار حرفه ای استان:
20 سال زحمت کشیدم تا بدنساز حرفه ای شوم

مجید جام بزرگ با بیان اینکه 20 سال تلاش کرده تا کارت حرفه ای بدنسازی را کسب کند افزود: قطعا یک شبه نمی شود راه موفقیت را طی کرد و من 20 سال زحمت کشیدم تا وارد لیست حرفه ای ها شوم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان،: رقابت های پرورش اندام بین المللی چین به مدت یک هفته برگزار شد، در این رقابت ها مجید جامه بزرگ پرورش اندام کار همدان مدال طلای دسته 95 کیلوگرم را به دست آورد.
جامه بزرگ علاوه بر کسب مدال طلا، کارت حرفه ایNBC را نیز به دست آورد.
مراسم استقبال از این ورزشکار ساعت 11 صبح امروز چهارشنبه در میدان سردار شهید همدانی شهر همدان برگزار شد و این ورزشکار در بدو ورود مورد استقبال قهرمانی معاون ورزش اداره کل، چاروسایی مدیر روابط عمومی، خدابنده لو رئیس هیات و جمع کثیری از جامعه پرورش اندام قرار گرفت.
جام بزرگ در این مراسم در گفتو با رابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: مسابقات در سطح بسیار بالایی برگزار شد و ورزشکاران بیشتر کشورها در این رقابتها شرکت کرده بودند.
وی در خصوص کسب مدال طلا و کارت حرفه ایNBC گفت: خیلی خوشحال و خرسندم که به عنوان نخستین ورزشکار همدانی وارد لیست بدنسازان حرفه ای جهان می شوم.
قهرمان بدنسازی آسیا تصریح کرد: در حال حاضر در کشور تنها 30 بدنساز دارای کارت حرفه ای NBC هستند و از این پس کار سختی در مسابقات حرفه ای پیش رو خواهم داشت.
وی با بیان اینکه 20 سال تلاش کرده تا کارت حرفه ای بدنسازی را کسب کند افزود: قطعا یک شبه نمی شود راه موفقیت را طی کرد و من 20 سال زحمت کشیدم تا وارد لیست حرفه ای ها شوم.
جام بزرگ درباره سطح کیفی بدنسازان ایرانی اظهار کرد: درباره سطح بدنسازان ایرانی باید بگویم که آنها فوق‌العاده‌اند و در سطح آماتور ایرانی‌ها هم اکنون حرف اول را در جهان می زنند.دفعات مشاهده : 89
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد