شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 14:11

رئیس فدراسیون قایقرانی
قایقرانی با 39 ورزشکار در بازیهای آسیایی شرکت می کنند/ همدان از استان های برتر در قایقرانی کشور است

رئیس فدراسیون قایقرانی با اشاره به اعزام 39 قایقران به بازیهای آسیایی گفت: تمام تلاش ما این است که بهترین شرایط را برای ملی‌پوشان قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده کنیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، ناخدا غلامرضا امینی در مجمع انتخاباتی هیات قایقرانی استان اظهار داشت: همدان ظرفیت بسیاری خوبی برای رشد و توسعه قایقرانی در تمامی ابعاد دارد و از هیات قایقرانی همدان حمایت خواهیم کرد.
وی ادامه داد: استان همدان باوجود کمبود منابع و نداشتن دریا و رودخانه پیشرفت خوبی در چند سال اخیر داشته است و یکی از استان های برتر در این رشته محسوب می شود.
رئیس فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: قایقرانی یکی از رشته‌های پر مدال بازی‌های آسیایی خواهد بود و خوشبختانه در ماه های اخیر وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک هم از قایقرانان حمایت خوبی داشته اند.
وی با بیان اینکه طی سال های اخیر موفقیت های ورزشکاران قایقرانی کشور افزایش یافته است افزود: در سال 96 قایقرانان کشور بیش از 100 مدال در مسابقات آسیایی کسب کردند.
ناخدا امینی گفت : فدراسیون قایقرانی برنامه مدونی برای حضور در این رقابت ها و مدال آوری تدوین کرده تا بتواند جایگاه خوبش را در آسیا تثبیت کند.
وی کمک به هیات های شهرستانی را از راهکارهای مهم برای تقویت قایقرانی دانست و افزود : فدراسیون امکانات و تجهیزات قایقرانی را از قایق تا پارو به صورت عادلانه در اختیار استان ها قرار داده است.
رئیس فدراسیون قایقرانی تصریح کرد: فدراسیون قایقرانی در چهار سال اخیر 600 قایق به استان ها اهدا کرده که سهم استان همدان 20 قایق بوده است.
غلامرضا امینی با اشاره به اعزام 39 قایقران به بازیهای آسیایی گفت: تمام تلاش ما این است که بهترین شرایط را برای ملی‌پوشان قبل از بازی‌های آسیایی جاکارتا آماده کنیم.
وی با تاکید بر موقعیت بسیار خوب کانوپولو ایران در آسیا اظهار کرد: با توجه به موقعیتی که کانوپولو ایران در آسیا دارد و سال گذشته در بخش آقایان قهرمان و در بخش بانوان نائب قهرمان آسیا شدیم، طی مکاتباتی درخواست کردیم که این تیم در بازی های آسیا شرکت داشته باشد، اما متاسفانه ستاد عالی بازی های آسیایی تشخیص دادند که تیم اعزام نشود که دلیل آن آزمایشی بودن این مسابقات و محاسبه شدن مدال های این رشته در رنکینگ بود.
لازم به ذکر است، در مجمع انتخاباتی هیئت قایقرانی همدان، محمد ضروری با کسب تمامی ۱۴ رای مأخوذه به مدت چهارسال دیگر رییس هیئت قایقرانی استان باقی ماند.3
دفعات مشاهده : 112
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد