شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 13:17

مدیرکل ورزش و جوانان همدان
تاکنون حضور 17 ورزشکار، مربی و داور همدانی در بازی های 2018 جاکارتا قطعی شده است

مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: تاکنون 17 ورزشکار، مربی و داور همدانی سهمیه بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا اندونزی را کسب کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، رسول منعم در مجمع انتخاباتی هیات قایقرانی استان گفت: قایقرانی از رشته های پرمدال در رویدادهای بین المللی است و همدان همواره در این رشته موفق عمل کرده و بدون تردید این افتخارآفرینی ها با حمایت جدی دستگاه ورزش همراه خواهد بود.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان خاطرنشان کرد: خوشبختانه قایقرانان همدانی در ورزش کشور سرآمد هستند و مقام های خوبی را برای کشور به ارمغان آورده اند.
وی یادآور شد: سال گذشته سال پربار و خوبی برای ورزش قهرمانی استان بود و ورزشکار همدانی در رقابت های فراملی موفق به کسب 87 مدال رنگارنگ شدند.
منعم با اشاره به مسابقات آسیایی 2018 جاکارتا گفت: تاکنون 17 ورزشکار، مربی و داور همدانی سهمیه بازی های آسیایی و پاراآسیایی 2018 جاکارتا اندونزی را کسب کردند و حضور این افراد قعطی شده است و امید است دیگر ورزشکاران استان نیز بتواند در چند روز آینده سهمیه حضور در این رقابتها را کسب کنند.
وی افزود: تاکنون حضور دو ورزشکار و یک مربی در کبدی، سه ورزشکار در قایقرانی، چهار ورزشکار و یک مربی در گلبال و دوومیدانی نابینایان، یک ورزشکار در والیبال نشسته ، یک ورزشکار در ووشو، یک ورزشکار در تیراندازی، یک داور در بسکتبال، یک ورزشکار و یک مربی در جودو قطعی شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: در رشته های همچون شمشیربازی، دوومیدانی، والیبال، کشتی، رزمی و قایقرانی نیز شانس کسب سهمبه وجود دارد و ما امیدوار به افزایش تعداد نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی جاکارتا هستیم.
وی با اشاره به برنامه ریزی انجام شده برای حمایت از ورزشکاران مستعد کسب سهمیه بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: ما جزو تنها استان هایی در کشور هستیم که از ورزشکاران مستعد حمایت می کنیم و قطعا تا آغاز بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا این حمایت ها را ادامه خواهیم داد.
منعم تصریح کرد : در دوره گذشته این مسابقات که در کره جنوبی برگزار شد ما 8 نماینده داشتیم که در این دوره تاکنون رشد صد در صدی نسبت به دوره قبل داشته ایم که نشان از پیشرفت ورزش استان در 4 سال اخیر دارد.3
دفعات مشاهده : 132
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد