شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 11:30

برگزاری اولین جلسه شورای اقامه نماز کبودراهنگ در سال 97

نخستین جلسه شورای اقامه نماز اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ در سال 97 روز گذشته در محل دفتر ریاست این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ: نخستین جلسه شورای اقامه نماز اداره ورزش و جوانان شهرستان در سال جاری روز گذشته با حضور یازده نفر از اعضاء شامل جمعی از رؤسای هیئت های ورزشی، بسیج ورزشکاران و سمن های شهرستان در محل دفتر ریاست این اداره برگزار شد.
در ابتدای جلسه شکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان از اهمیت فریضه نماز و تاثیرات مثبت آن در محیط های فردی و اجتماعی سخن گفت و تاکید کرد هدف اداره و هیئت های ورزشی در وحله اول می بایست فرهنگ سازی و آشنا سازی نسل نونهال، نوجوان و جوان ورزشکار با احکام دین مبین اسلام به ویژه اقامه نماز باشد. وی همچنین اضافه کرد هیئت های ورزشی شهرستان ازطریق تعامل با اداره ورزش و جوانان در خصوص برگزاری کارگاه های نماز و نیز برپایی نماز جماعت در محیط های ورزشی به خصوص در زمان میزبانی های مسابقات ورزشی اقدام نمایند.
در پایان جلسه پس از تبادل نظر و ارائه پیشنهادات توسط اعضاء مقرر شد ورزشکاران نخبه فرهنگی در حوزه فریضه نماز توسط هیئت های ورزشی به دبیرخانه شورای اقامه نماز اداره ورزش و جوانان معرفی شوند تا در فرصتی مناسبب نسبت به تجلیل از ایشان اقدام گردد. همچنین مقرر شد جهت ترویج فرهنگ اقامه نماز مربیان و رؤسای هیئت های ورزشی در ابتدا یا پایان برنامه های تمرینی خود از احادیث مرتبط با نماز استفاده کنند و بسیج ورزشکاران نیز نسبت به سازماندهی هیئت های ورزشی در حلقات صالحین مساعدت نماید. برگزاری جشن تکلیف ویژه دختران ورزشکار بمناسبت هفته عفاف و حجاب و روز دختر در سال جاری نیز از جمله مصوبات این جلسه بود.
دفعات مشاهده : 79
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد