شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 29 خرداد 1397 - 10:01

داور بین المللی استان: از مدیرکل و جوانان استان و مسولان شهرستان اسدآباد بابت حمایت‌شان تشکر می‌کنم
امیدوارم نماینده خوبی برای جامعه داوری بسکتبال ایران در بازیهای 2018 باشم

داور بین المللی بسکتبال ضمن قدردانی از حمایت‌های اخیر مسئولان استان و شهرستان اسدآباد در حل مشکلات شغلی خود گفت: امیدوارم نماینده خوبی برای جامعه داوری بسکتبال ایران در بازیهای 2018 باشم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، هادی سالم داور بین المللی بسکتبال که اسفندماه سال قبل به دلیل مشکلات شغلی از قضاوت در میادین ورزشی انصراف داده بود با پیگیری مسولان شهرستان و استان مجدد به عرصه داوری بازگشت و خوشبختانه نام وی در لیست داوران بازیهای آسیایی قرار گرفت.
هادی سالم در این خصوص می گوید: اکنون در دانشکده علوم پزشکی اسدآباد مشغول به فعالیت هستم و به دلیل قضاوت های مهم بین المللی نیازمند گرفتن مرخصی بودم که خوشبختانه با حمایت های دکتر رنجبرزاده نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و دکتر محبوبی ریاست علوم پزشکی شهرستان و پیگیری های دکتر منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان توانستم به عرصه داوری بسکتبال بازگردم.
وی اضافه می کند: انتظار ما حمایت از نخبه های ورزشی و همکاری لازم با آنها است تا بتوانیم با انگیزه بهتری در راستای افتخارآفرینی برای کشور و استان قدم برداریم که خوشبختانه در این راستا مسولین اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات حمایت های خوبی از من داشتند.
وی در خصوص انتخابش به عنوان داور بازیهای آسیایی می افزاید: فدراسیون جهانی بسکتبال (فیبا) دو داور ایرانی را برای قضاوت در بازیهای آسیایی 2018 معرفی کرده و خوشحالم در این لیست قرار گرفته ام.
داور بین المللی استان ادامه می دهد: در حال حاضر سه ساعت تمرین روزانه دارم تا بتوانم با توان بدنی بالا در مسابقات مقدماتی جام جهانی و بازیهای آسییایی به قضاوت بپردازم.
وی در پایان می گوید: در بازیهای آسیایی 2018 تمام تلاشم را به کار می گیرم تا از شخصیت بین المللی بسکتبال ایران دفاع کنم
دفعات مشاهده : 125
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد