شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 24 خرداد 1397 - 09:37

آئین تودیع و معارفه سرپرست ورزش و جوانان نهاوند برگزار شد


آئین تودیع و معارفه سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان نهاوند با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان و تنی چند از مسئولان و اعضای هیئات ورزشی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، در این مراسم که صبح امروز با حضور رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان، مراد ناصری فرماندار نهاوند، کشکولی رئیس حراست و چاروسایی مدیر روابط عمومی اداره کل و تنی چند از پیشکسوتان و روسای هیات های ورزشی به میزبانی اداره ورزش و جوانان نهاوند برگزار شد، مهرداد سعدی نژاد به عنوان سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان نهاوند معرفی و از زحمات محرم روزبه در این اداره تقدیر به عمل آمد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این مراسم با تقدیر از تلاش ها و زحمات محرم روزبه افزود: سعدي‌نژاد بي ترديد يكي از سرمايه‌هاي ورزش استان محسوب مي‌شود. او فردي تحصيل‌كرده، بااخلاق و با تجربه است و بدون شك داشته‌هاي وي به پيشرفت ورزش نهاوند كمك شاياني خواهد كرد.
گفتنی است مهرداد سعدی نژاد از قهرمانان به نام کشتی کشور و شهرستان نهاوند است که قهرمانی جهان و آسیا را در کارنامه ورزشی خود دارد و در مقطعی نیز به عنوان مربی در تیم ملی کشتی آزاد فعالیت کرده است.
همچنین سعدي‌نژاد در مقطعی نیز دبير هيأت كشتي استان همدان بوده است.3
دفعات مشاهده : 168
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد