شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 خرداد 1397 - 11:34

استقبال از افتخارآفرین دو و میدانی استان دربازگشت از آسیا

سید امیر زمان پور پس از کسب عنوان سومی در هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا و بازگشت به همدان مورد استقبال مدیر کل ورزش و جوانان و اهالی دوومیدانی قرار گرفت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، هجدهمین دوره مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان آسیا در ورزشگاه ناگاراگاوای شهر گیفو ژاپن برگزار شد.
سید امیر زمان پور دونده خوب استان موفق شد با ثبت زمان 14 دقیقه و 25 ثانیه و 25 صدم ثانیه ضمن دستیابی به مدال برنز، رکورد 17 ساله ماده پنج هزار متر جوانان ایران را که پیش از این امید مهرابی با زمان 14 دقیقه و 52 ثانیه و یک صدم ثانیه در مهرماه 1380 مسابقات قهرمانی باشگاه ها به ثبت رسانده بود را جابجا کند.
عصر روز سه شنبه این دونده افتخار به همدان بازگشت و در محل استادیوم قدس مورد استقبال مدیرکل ورزش و جوانان و خانواده دوومیدانی استان قرار گرفت.
در این مراسم علاوه بر رسول منعم مدیرکل ورزش و جوانان استان، خورشیدی و بنوان رئیس و دبیر هیات و چاروسایی مدیر روابط عمومی اداره کل نیز حضور داشتند.
زمان‌پور که در این مراسم پوستر منقش به تصویر شهید علیرضا شمسی‌پور را در دست داشت، ضمن ابراز خرسندی از جابجایی رکورد ایران گفت: رکورد خوبی بود و در کنار آن کسب مدال برنز نیز بسیار خوشحالم کرد.
وی افزود: سطح رقابت های قهرمانی جوانان آسیا به نسبت چهار سال گذشته قابل مقایسه نبود و حریفان آسیایی در بهترین وضعیت آمادگی در این مسابقات حضور داشتند.
وی با قدردانی از حمایت های مربیان خود، بنوان، قاسمی و کلوندی افزود: به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس جمهوری اسلامی در میادین بین المللی حاصل زحمات مربیان و تلاش چند ماهه ام است.3
دفعات مشاهده : 119
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد