شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 خرداد 1397 - 11:28

برگزاری جلسه هم اندیشی کمیته های استعدادیابی و فنی هیئت بدمینتون استان


جلسه کمیته فنی و استعدادیابی هیئت بدمینتون استان با حضور ضمیری مدیر پایگاه های قهرمانی و استعدادیابی اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجید و آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک فرارسیدن عیدفطر،رئیس هیئت بدمینتون استان همدان به بررسی و شرایط اعزام تیم های نونهالان و نوجوانان به مسابقات کشوری پرداختند.
دکتر تیپ از اعضای کمیته استعدادیابی و فنی درخواست نمودند نهایت تلاش خود را برای آمادگی بهتر تیم ها برای حضورقدرتمندانه در مسابقات کشوری به عمل آورند.ایشان از پیش بینی سانس های اختصاصی برای آماده سازی تیم های منتخب خبر دادند.همچنین معرفی و تقدیر از مربیان برتر در پایان سال براساس معیار های تعیین شده را ازجمله برنامه های هیئت اعلام نمودند.
ضمیری به ویژگی های رشته بدمینتون از جمله همگانی ،بانشاط و جذاب بودن آن اشاره و بیان کردند موارد فوق می تواندموجب اقبال بیشتر خانواده ها و رشد این رشته را درتمام رده های سنی فراهم سازد.
ایشان در ادامه سخنان خود به استعدادیابی علمی براساس پیکرشناسی،آمادگی جسمانی و مهارتی و روانی درکلیه رشته ها خصوصا بدمینتون تاکید کردند.
برگزاری مسابقات و اردوهای چهارجانبه با استان های همجوار،برگزاری مسابقات خانوادگی و همگانی،جذب دانش آموزان از جمله مواردی بود که حاضرین درباره آن ها به ارائه دیدگاه و نظرات پرداختند.
دفعات مشاهده : 89
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد