شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 23 خرداد 1397 - 09:37

آخرین وضعیت دوندگان نابینایی استان پیش از حضور در مسابقات جهانی تونس و بازیهای آسیایی
حمید اسلامی: تنها هدفم کسب مدال طلا در جاکارتا است

حمید اسلامی بعد از کسب مجوز حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا معتقد است که هدفش تنها طلایی شدن در اندوزی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان ، دوندگان نابینا و کم بینای استان همدان برای حضور در مسابقات جهانی و آسیایی آماده می شوند.
حمید اسلامی و وحید علی نجیمی که سهیمه قطعی حضور در بازیهای پارا آسیایی را کسب کرده اند و مهرداد مرادی که شانس اصلی کسب سهمیه می باشد این روزها در سالن الغدیر شهر همدان برای حضور درمسابقات جهانی تونس که ۲۷ خرداد برگزار می شود آماده می شوند.
این سه دونده بعد از بازگشت ازمسابقات تونس به اردوی آمادگی سه ماهه مسابقات پارا آسیایی جاکارتا که در شهرکرد برگزار می شود اعزام خواهند شد و پس از آن 15 مهرماه سال جاری جهت حضور در بازیهای پاراآسیایی به جاکارتا اعزام می شوند.
حمید اسلامی یکی از دوندگان اعزامی به مسابقات جهانی و بازیهای جاکارتا در خصوص آخرین وضعیت خود گفت: در حال حاضر مشغول تمرینات آماده سازی برای حضور در مسابقات جهانی تونس برگزار هستم و شرایط خوبی برای حضور موفق در این رقابتها دارم.
وی ادامه داد: انشالله پس از بازگشت از مسبقات جهانی تونس یک اردوی 45 روزه در شهرستان بروجن خواهیم داشت و پس از آن تا روز اعزام به بازیهای آسیایی جاکارتا در شهرکرد اردوی خود را برپا خواهیم کرد.
اسلامی خاطر نشان کرد: البته المپیک پاراآسیایی را در پیش داریم و تمرکزمان ابتدا بر روی این رویداد است. همه کشورهای آسیایی با قدرت می‌آیند و امیدوارم در آن‌جا طلا بگیرم.
دونده پارالمپیکی استان در خصوص علت انتخاب انتخاب شهرکرد برای برپایی اردوهای تیم ملی گفت: ارتفاع شهرکرد از سطح دریا به بیش از 2300 متر می رسد و این شرایط مناسبی را برای ما فراهم کرده تا با شرایط آب و هوایی جاکارتا هماهنگ شویم.
وی در خصوص بازیهای آسیایی جاکارتا افزود: در این رقابتها در ماده های 1500 و 5000 متر با حریفان خود به رقابت خواهم پرداخت و در 1500 متر شانس زیادی برای کسب مدال طلا دارم.
دارنده مدال نقره بازیهای پاراآسیایی 2014 و مدال برنز مسابقات جهانی کره جنوبی تصریح کرد: به دنبال این هستم در بازی‌های آسیایی و جهانی بتوانم رنگ مدالم را بهتر کنم و در بازی‌های آسیایی بتوانم به مدال طلا برسم.
دونده پارالمپیکی استان افزود: متاسفانه در پارالمپیک 2012 به دلیل مصدومیت و در 2016 ریو به دنبال کم تجریگی نتواستم روی سکو بروم و حالا وقتش رسیده تا جبران مافات کنم. 3
دفعات مشاهده : 111
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد