شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 22 خرداد 1397 - 12:59

رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان:
جشنواره همگانی اسکیت در همدان برگزار می‌شود

مهدی مجیدی رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان گفت جشنواره همگانی اسکیت در همدان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مهدی مجیدی با اشاره به برگزاری جشنواره اسکیت در همدان اظهار داشت: در جهت رشد و همگانی کردن رشته اسکیت جمعه یکم تیرماه از ساعت 9 صبح جشنواره همگانی اسکیت در همدان برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره در محل بلوار ارم همدان و پشت شهربازی رنگین‌کمان برگزار خواهد شد.
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان با اشاره به هدف از برگزاری این جشنواره همگانی گفت: جشنواره همگانی اسکیت در اکثر استان‌های کشور در جهت استعدادیابی و آشنایی کودکان و خانواده‌ها با رشته اسکیت برگزارشده است.
مجیدی خاطرنشان کرد: در این جشنواره تلاش خواهیم کرد که خردسالان و کودکان با رشته اسکیت آشنا شوند و مربیان استعدادیاب ما آن‌ها را جذب هیئت ورزشی اسکیت کنند.
وی بابیان اینکه به دنبال گسترش ورزش اسکیت در استان‌همدان هستیم، بیان کرد: رشته اسکیت به‌عنوان ورزشی پرنشاط باید در بطن خانواده‌ها گسترش پیدا کند.
رئیس هیئت اسکیت استان‌همدان عنوان کرد: رشد زیرساخت‌های اسکیت در استان‌همدان باعث خواهد شد تا هرچه بیشتر قهرمانان استان‌همدان در عرصه‌های ملی و بین‌المللی بدرخشند و در بخش جذب ورزشکار نیز شاهد رشد خوبی خواهیم بود.
مجیدی بابیان اینکه استان‌همدان با داشتن بیش از یک هزار ورزشکار سازمان‌یافته پایلوت اسکیت منطقه غرب کشور است، گفت: به‌زودی از ابتدای فصل تابستان مدرسه اسکیت هیئت به‌طور رسمی فعالیت خود را برای جذب علاقه‌مندان آغاز خواهد کرد.
وی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام به خانه تخصصی اسکیت همدان واقع در انتهای شهرک بهشتی سالن تخصصی اسکیت مراجعه کنند.
دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد