شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 22 خرداد 1397 - 12:03

مراسم محفل انسی با قرآن درشهرستان نهاوند برگزار شد

به مناسبت ماه مبارک رمضان برگزاری محفل انسی با قرآن کریم در زورخانه ای پوریایی ولی با حضور هیاتهای ورزشی و مربیان و ورزشکاران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند ، محفل انس باقرآن بمناسبت ماه مبارک رمضان باحضور آقایان پرویزی، خزایی و جهانیان از قاریان برجسته شهرستان وحضور حجت الاسلام زرینی در زورخانه ای پوریایی ولی با بیش از 50نفر از ورشکاران و مربیان روز گذشته برگزار شد.
حجت الاسلام زرینی در این مراسم ضمن تبریک ماه مبارک رمضان قرائت قرآن را موجب افزایش رزق و روزی دانست وگفت: تلاوت قرآن برکت زندگی را بیشتر می کند و باعت خوشبختی و هدایت انسان ها به سوی خدا و رستگاری می شود.
محرم روزبه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند نیز با بیان اینکه برگزاری این مراسم برکات زیادی برای جامعه دارد گفت؛ این برنامه با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و توجه به آیات الهی و تقویت باورهای دینی و ارزشی در میان نسل جوان برگزار شده می تواند در مقابله با هجمه های فرهنگی دشمنان نیز موثر باشد.
وی بیان کرد: برگزاری محفل قرآن یکی از خواسته‌های مقام معظم رهبری است که باید مورد توجه قرار گیرد و اگر با خلوص نیت آیات قرآن کریم را به عنوان کاملترین نسخه موفقیت برای زندگی بکاربندیم به سعادت می رسیم.
دفعات مشاهده : 86
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد