شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 20 خرداد 1397 - 14:28

مديركل ورزش و جوانان استان
هیات اسکواش همدان برای پیشرفت نیازمند تعامل و همگرایی است

رسول منعم گفت: رئیس و مجموعه هیات اسکواش باید از برنامه ها و ایده های پیشکسوتان و جوانان بهره برداری مفید داشته باشد چرا که این هیات برای پیشرفت خود نیازمند تعامل و همگرایی اعضای هیات است

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مديركل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخاباتی هیأت اسکواش استان همدان با اشاره به پتانسیل بالای استان همدان در این ورزش از فدراسیون و هیأت اسکواش استان خواست تا همه تلاش خود را در توسعه هر چه بیشتر این ورزش بکار بگیرند.
وی ثبت نام4 کاندید برای تصدی این هیات را مثبت ارزیابی کرد و افزود: حضور این تعداد کانیدا که همگی نیز از بانوان فعال استان هستند نشانگر پویایی و رشد این ورزش در همدان دارد.
رسول منعم گفت: اجرای برنامه های اعلام شده در مجمع و افزایش فضاهای تخصصی ورزش اسکواش باید در دستورکار رئیس جدید اسکواش همدان باشد.
وی به توجه بر بکارگیری از تمام ظرفیت های موجود این رشته ورزشی تاکید کرد و اظهار داشت: رئیس و مجموعه هیات اسکواش باید از برنامه ها و ایده های پیشکسوتان و جوانان بهره برداری مفید داشته باشد و با تعامل و همگرایی زمینه پیشرفت ورزش اسکواش را فراهم کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان گفت: با حمایت استاندار برنامه های گسترده ای در سطح بین المللی و کشوری در راستای رویداد همدان 2018 در نظر گرفته شده است و از ریاست فدراسیون اسکواش می خواهیم نسبت به این موضوع اهتمام جدی داشته باشند.
گفتنی است در این مجمع خانم رضوان سلماسی با 8 رای به عنوان رئیس جدید این هیات انخاب شد.
دفعات مشاهده : 89
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد