شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 20 خرداد 1397 - 12:06

سرپرست اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ خبر داد:
راه اندازی چهار هیئت ورزشی جدید در کبودراهنگ

فرهاد شکری سرپرست اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ از تاسیس و راه اندازی چهار هیئت ورزشی جدید از ابتدای سال جاری در شهرستان خبر داد..

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش وجوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ: شکری سرپرست اداره ورزش و جوانان کبودراهنگ گفت: از ابتدای سال جاری با انجام رایزنی ها و پیگیری های لازم خوشبختانه توانستیم چهار هیئت ورزشی را در رشته های نجات غریق، بدمینتون، تیر اندازی با کمان و ووشو راه اندازی و تاسیس نماییم.
شکری با بیان این نکته که شهرستان کبودراهنگ با وجود جوانان مستعد و علاقه مند از پتانسیل بالایی در زمینه های مختلف ورزشی برخوردار است افزود: با انجام پیگیری های لازم و نیز حمایت از هیئت های ورزشی آینده ای روشن و روبه جلو را برای ورزش شهرستان متصور خواهیم بود. وی در ادامه ابراز امیدواری کرد در رشته های ورزشی جدید با انتخاب رؤسای هیئت های پیگیر و با انگیزه شاهد رشد ورزش شهرستان در این چهار بخش همانند سایر بخش های دیگر باشیم.
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان همچنین خاطر نشان شد در سال گذشته این اداره به همت همکاران توانسته است هیئت های ورزشی اتومبیل رانی و موتور سواری، ورزش های سه گانه، کوه نوردی و تکواندو را نیز راه اندازی و فعال نماید.
دفعات مشاهده : 96
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد