شرح
تاريخ خبر :  شنبه 19 خرداد 1397 - 10:48

حضور يکپارچه و پرشور جامعه ورزش و جوانان استان در راهپيمايي روز جهاني قدس

جامعه ورزش و جوانان استان همدان با حضور يکپارچه و پرشور در راهپيمايي روز جهاني قدس بر آزادی قدس عزیز تأکید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، مردم ولایت مدار همدان روز گذشته همگام با مردم سراسر کشور؛ با دهان روزه و مشت‌های گره‌کرده و با سردادن شعارهایی برگرفته از مکتب حسینی بر نابودی رژیم اشغالگر قدس تاکید کردند.
سازمان های مردم نهاد استان، هيات‌هاي ورزشي و جامعه ورزش و جوانان همدان نیز به همراه آحاد مردم در آستانه روز جهاني قدس، جنايت اشغالگران و حاميان غربي آنان را محکوم کردند.
جامعه ورزش و جوانان استان در کنار آحاد مردم روزه دار همچون سال‌های گذشته با سر دادن شعار مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آل سعود و خائنان منطقه به ویژه مزدوران تکفیری بر آزادی قدس عزیز تأکید کردند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز به همراه معاونین و جمعی از کارکنان اداره کل در جمع راهپیمایان روز قدس همدان حضور داشتند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان در این خصوص گفت: گفت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس در شرایط جدید منطقه‌ای و عهدشکنی‌های استکبار جهانی و جنایت‌های روزافزون رژیم صهیونیستی درواقع لبیک به ندای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است.
منعم يادآور شد: روز جهاني قدس روز مقابله مستضعفان با مستکبران است و ملت ايران اسلامي همچون سال هاي گذشته در راهپيمايي روز قدس حضوري باشکوه داشتند و ورزشکاران و جوانان استان نیز همانند سایر اقشار مردم به خوبی به وظيفه خود در قبال مردم مظلوم فلسطين عمل کردند.3
دفعات مشاهده : 77
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد