شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 13 خرداد 1397 - 13:19

آغاز عملیات اجرایی ساخت استخر سرپوشیده نهاوند

آئین کلنگ زنی پروژه استخر سرپوشیده شهرستان نهاوندبا حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان، نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مراسم گفت: استخر سرپوشیده‌ای که امروز برای کلنگ زنی آن گردآمده‌ایم اعتبارش به همت نماینده شهرستان، استاندار و همچنین فرماندار شهرستان برای نهاوند جذب‌شده است.

رسول منعم با اشاره به اینکه این استخر در زمینی به مساحت 2 هزار مترمربع با زیربنای یک هزار و 450 مترمربع است، ادامه داد: مجموع اعتبار این پروژه 3میلیارد و 500 میلیون تومان بوده که 2 میلیارد و 500 میلیون تومان از اعتبار آن از محل اعتبارات شرکت ملی نفت توسط نماینده شهرستان نهاوند جذب‌شده است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه این استخر بنا به گفته پیمانکار طی 18 ماه ساخته و به بهره‌برداری خواهد رسید، افزود: توسعه زیرساخت‌های ورزشی یک از عوامل مهم پیشرفت استان است.

وی بیان اینکه در حال حاضر سرانه فضای ورزشی به ازای هر نفر در نهاوند 68 صدم مترمربع است، گفت: با افتتاح چند پروژه دیگر طی سالجاری این میزان به 1 مترمربع به ازای هر نفر خواهد رسید.

مراد ناصری فرماندار نهاوند نیز در آئین کلنگ زنی استخر سرپوشیده نهاوند، بابیان اینکه امروز شهرستان نهاوند به یک کارگاه ساخت‌وساز مبدل شده است، افزود: با همین وفاق و وحدت کلمه است که می‌توان در کنار یکدیگر ضمن تعامل، اهداف پیش‌بینی‌شده برای پیشرفت و توسعه هرچه بیشتر و بهتر شهرستان را به‌پیش برد.

وی بر لزوم همه‌جانبه و نگاه توسعه محور مدیران ادارات برای رفع خمودگی از چهره شهرستان تأکید کرد و ادامه داد: استاندار و نماینده مردم نهاوند عزم جدی در راستای رفع کمبودهای شهرستان در حوزه‌های مختلف دارند و ما نیز بر خود لازم می‌دانیم شرایط را برای توسعه همه‌جانبه شهرستان فراهم آوریم.

وی تصریح کرد: امیدواریم که با دلسوزی بتوانیم در راستا احقاق حقوق به‌حق مردم شهرستان نهاوند قدم برداریم و موفق باشیم.

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم با اشاره به تازه شدن روح امید در نهاوند، گفت: هدف مجموعه مدیریتی استان همدان و به‌تبع آن شهرستان نهاوند و بنده جبران عقب‌ماندگی نهاوند است.

وی بابیان اینکه وعده اجرای کاری را نمی‌دهیم به‌شرط تحقق آن، اظهار کرد: خوشبختانه با رایزنی‌هایی که با وزیر آموزش‌وپرورش در راستای ساخت استخر مدرسه سعدی شهرستان نهاوند انجام شد ایشان قول مساعد برای تأمین اعتبار 1.5 میلیارد تومانی این پروژه را دادند.

بهرام نیا ابرازامیدواری کرد در آینده‌ای نزدیک با بهره‌برداری از این پروژه‌ها شهرستان نهاوند دارای 5 استخر سرپوشیده می‌شود، با تأکید بر لزوم وحدت و همدلی در شهرستان، گفت: عملیات اجرایی خانه امید شهرستان نیز طی روزهای آینده آغاز خواهد شد.

وی در پایان به ایجاد ایستگاه قطار در شهرک شهید حیدری نهاوند اشاره کرد و یادآور شد: امیدواریم این دغدغه مردم شهرستان نیز که اعتبار 200 میلیارد تومانی برای آن در نظر گرفته‌شده است هرچه سریع‌تر مرتفع شود.3
دفعات مشاهده : 113
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد