شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 13 خرداد 1397 - 10:59

برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با مضرات قلیان و جلسه نواب رئیس هیات های ورزشی در شهرستان رزن

کارگاه آموزشی آشنایی با مضرات سیگار و قلیان و جلسه هم اندیشی نواب رئیس هیئت های ورزشی شهرستان رزن در راستای بررسی و مشکلات ورزش بانوان در محل اداره ورزش و جوانان رزن برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن، همزمان با ماه مبارک رمضان جلسه هم اندیشی نواب رئیس هیئت های ورزشی در راستای بررسی و مشکلات ورزش بانوان برگزار شد.
در این جلسه اعظم توسلی مسئول بانوان ورزش شهرستان رزن به تلاش و فعالیت نایب رئیسان در رشته های ورزشی مربوطه اشاره کرد و گفت، مسئولین ورزش بانوان هیأت ها فقط به دریافت یک حکم نواب رئیسی بسنده نکنند و باید در راستای پیشرفت و اعتلای رشته ورزشی آن هیأت به صورت عملی گام بردارند و در بخش های استعدادیابی، ورزش قهرمانی و همگانی بیشتر فعالیت کنند .سپس هر یک از نواب روسای هیات ها گزارش فعالیت ها و نظرات و پیشنهادات خود را جهت پیشرفت ورزش رزن بیان کردند.
در ادامه بمناسبت گرامیداشت هفته ملی بدون دخانیات یک دوره کارگاه آموزشی آشنایی با مضرات قلیان با مدرسی سمیرا موسوی برگزار گردید.
موسوی هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی مربیان با عوارض مخرب سیگار و قلیان عنوان نمودند.
در این کارگاه آموزشی ، در خصوص صدمات ناشی از استعمال دخانیات ، صدمات سیگار به نواحی مختلف بدن و بیماریهای آن ، راههای ترک سیگار ، آسیب سیگار به غیر سیگاریها و مضرات استعمال قلیان مطالبی ارائه گردید.
دفعات مشاهده : 108
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد