منوی اصلی
 جوانان
 با قهرمانان
 با جوانان
 پيام شهدا
 آشنايي با اماكن ورزشي
Image
سالن ورزشی بانوان تویسرکان
این سالن در ضلع شمال شرقی شهرستان تویسرکان قرار دارد که کلنگ آن در سال 86 زده شده و از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری می باشد.
ادامه ...
 آمار بازدیدکنندگان
 برگزاری اردوهای گردشگری هویتی کمينه

برگزاری اردوهای گردشگری هویتی اردوهای گردشگری هویتی، سفر جمعی گروهی از جوانان است که با هماهنگی وزارت ورزش و جوانان و دستگاه های ذی ربط[1] و به منظور آشنایی با دستاوردهای علمی، صنعتی، فرهنگی، اقتصادی و نظامی کشور برگزار می گردد. برگزاری این اردوها بر اساس بند هشتم سومین مصوبه جلسه سی و دوم شورای عالی جوانان مورخ 3/11/ 1387، به تصویب رسیده و هدف نهایی آن تقویت هویت ملی، افزایش روحیه خودباوری و بازیابی هویت ایرانی، اسلامی در جوانان است. اردوهای گردشگری هویتی در دو بخش درون استانی و برون استانی برگزار می گردد. در اردوهای درون استانی جوانان با دستاوردهای هویت آفرین استان محل سکونتشان آشنا می شوند و در اردوهای برون استانی، جوانان هر استان برای بازدید از دستاوردهای استان های دیگر اعزام خواهند شد. در برگزاری این اردوها سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، سازمان تبلیغات اسلامی، وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی، رفاه-کار و تأمین اجتماعی، نفت، نیرو، صنعت-معدن و تجارت، کشور، بهداشت- درمان و آموزش پزشکی، کمیته امداد امام خمینی، جهاد دانشگاهی، دانشگاه آزاد اسلامی وشهرداری در زمینه جذب مخاطب، ارائه خدمات و امکانات رفاهی به بازدیدکنندگان و فراهم آوردن امکان بازدید از مناطق ، مراکز و موضوعات قابل بازدید مشارکت می نمایند. در جریان برگزاری این اردوها و بواسطه تقسیم کار پیش بینی شده میان اداره کل ورزش و جوانان استان های مبدأ و مقصد تمامی موارد برای برگزاری هرچه بهتر اردو از جمله اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده برای جذب مخاطبین، گزینش و ثبت نام از متقاضیان شرکت در اردو، تأمین وسیله نقلیه و پذیرایی در طول مسیر، اسکان و پذیرایی شرکت کنندگان اردوها، امنیت سفر، ارائه بسته هدیه به شرکت کنندگان، اجرای برنامه های جنبی (برنامه های فرهنگی، ورزشی و.....) در طول سفر و نظارت بر نحوه برگزاری اردو دقیقاً مشخص شده است.

[1]- کلیه سازمان هاو نهادهای دولتی مستقر در استان، که دارای دستاوردهای علمی-فرهنگی و..... هستند.


 گزارش تصویری
 
مدیرکل ورزش و جوانان ، سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه همدان به مناسبت روز تربیت بدنی و ورزش عکس:مهدی شریفی

بازدید مهندس خسرو ارتقایی، مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان از پروژه های عمرانی شهرستان ملایر عکس:مهدی شریفی

بازدید مدیرکل دفتر فنی و نظارت بر اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان از پروژه های شهرستان نهاوند عکس:مهدی شریفی

ادامه گزارش تصویری...
 گفتگو
 گزارش
Image
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان
اولویت نخست اتمام پروژه های نیمه تمام است/ پاس به جایگاه اصلی خود بازگردد
ادامه ...
 نگاه
 هواشناسى کمينه
Sky
دماي كنوني : 0C
رطوبت هوا :
جهت باد :
سرعت باد :
 اوقات شرعى کمينه

hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد