شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 05 مهر 1397 - 10:13

معاون امور جوانان استان
توسعه کشور با مشارکت اجتماعی جوانان در سازمانهای مردم نهاد


معاون امور جوانان ،در نشست هم‌اندیشی با دبیران سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان ، اظهار کرد: مشارکت اجتماعی جوانان درسازمان‌های مردم نهاد یکی از مهم‌ترین و موثرترین ابزار برای کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی، محرومان و توسعه کشور است و حوزه آموزش و مهارت جوانان از پتانسیلهای برتر این مجموعه هاست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان،محرم روزبه ،معاون امور جوانان ،در نشست هم‌اندیشی با دبیران سازمان‌های مردم نهاد جوانان استان ، اظهار کرد: مشارکت اجتماعی جوانان درسازمان‌های مردم نهاد یکی از مهم‌ترین و موثرترین ابزار برای کمک به کاهش آسیب‌های اجتماعی، محرومان و توسعه کشور است و حوزه آموزش و مهارت جوانان از پتانسیلهای برتر این مجموعه هاست.
روزبه در ادامه گفت:پایش و اطلاعات دقیقی از سمن‌ها باید در معرض عموم قرار گیرد تا جامعه به خوبی سمن‌ها را بشناسند و علاوه بر آن لازم است از تجربه‌های دنیای امروزی استفاده شود و خلاقیت را به جوانان آموزش داد تا با نگاه جدیدتر به حل مسائل خود بپردازند.

وی خاطرنشان کرد: سازمان‌های مردم نهاد جوانان الگوی افراد دغدغه دار جامعه هستند و توانمندی‌های افراد باید برای جامعه منعکس شود و سلسله نشستهای جوانان با مدیران از جوانب اگاه سازی عمومی پتانسیلهای حوزه سمنهای جوانان استان است و در نهایت بدنبال انعقاد تفاهم نامه های کاربردی و تسهیل گر در راستای فعالیتهای تخصصی سمنها و خصوصا جوانان استان هستیم.

در این نشست ایده و درخواست‌هایی از جانب دبیران سازمان‌های مردم نهاد جوانان که شامل موضوعاتی همچون توانمندسازی حوزه های تخصصی جوانان، فراهم شدن فضای مناسب برای حضور جوانان مطرح شد.
دفعات مشاهده : 139
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد