شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 04 مهر 1397 - 12:17

دو برنامه ملی توسط سمن‌های جوانان استان همدان برگزار می شود

دبیر شورای مرکزی سمن‌های جوانان همدان از میزبانی دو برنامه ملی در استان همدان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، دبیر شورای مرکزی سمنهای جوانان همدان با اعلام این مطلب گفت: تهیه طرح برنامه های مذکور از اواخر سال 96 توسط شورا و مشارکت سمنهای تخصصی هر حوزه تهیه و بعنوان طرح ملی موافقتهای اولیه را اخذ و پیگیر اجرای آن در نیمه دوم سال جاری هستیم.
مهدی شریفی ادامه داد: شورای مرکزی سمنهای جوانان استان ،پس از انتخابات خود در دی ماه 95 در طول این 20 ماه قریب به 75 جلسه منظم هفتگی با حضور مدیرکل ورزش و جوانان، معاون امور جوانان و دبیران سازمان های مردم نهاد در دستور کار قرار گرفت.
وی تصریح کرد: تصمیم گیری، تصمیم سازی، مشورت و اجرای برنامه های مصوب همچون ویژه برنامه های دهه مبارک فجر،هفته جوان،هفته ازدواج،ستاد ساماندهی امور جوانان، مراسمات ماه محرم ،برنامه های خانه جوان،المپیاد ورزشی سمنهای استان از مهم ترین تصمیم ها و فعالیت های اجرا شده توسط این شورا بوده است .
وی افزود: توفیقات سازمانهای مردم نهاد جوانان استان در ارتقا و بهبود جایگاه کمی و کیفی در سطح کشور با حمایتهای مسئولین ارشد استان،مدیرکل ورزش و جوانان ،معاون امور جوانان صورت گرفته و حضور در جمع 3 استان برتر، نشان از دغدغه مندی و حضور فعال 87 سمن فعال حوزه جوانان در استان می باشد.
دفعات مشاهده : 127
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد