شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 04 مهر 1397 - 12:13

با حضور سمنهای فعال حوزه کارآفرینی استان
بازدید جوانان از مرکز شتابدهی کسب وکارهای فناورانه جوانان در زنجان


نمایندگان سمنهای جوانان حوزه کارآفرینی استان همدان از مرکز شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان زنجان بازدید کردند.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان،دبیران سازمانهای مردم نهاد جوانان حوزه کارآفرینی استان همدان از مرکز شتابدهی کسب و کارهای فناورانه جوانان در استان زنجان بازدید کردند.
این مرکز بعنوان طرح ملی و پایلوت در حوزه کارآفرینی و اشتغال جوانان با نظارت و اجرای اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان ،حمایت وزارت ورزش و جوانان و مشارکت جهاد دانشگاهی استان زنجان برای 18 طرح فناورانه این استان بصورت آزمایشی از اردیبهشت ماه سال جاری کار خود را آغاز کرده است.
در راستای تدوین طرح ملی استان همدان در حوزه ایجادخانه استارتاپ و حمایت از طرح های کسب و کار و فناورانه جوانان استان و تشابه برخی امور اجرایی و تجربی نمایندگان سمنهای این حوزه تخصصی با حضور ،تبادل اندیشه و بررسی میدانی برآورد های خود را مورد تحلیل قرار خواهند داد.
سمنهای حوزه جوانان استان همدان برای اولین بار در کشور مجری استارتاپ ویکند و رویداد های کسب و کار جوانان بوده و با توجه به رویکرد دولت و جامعه به حمایت وحضور در این زمینه جذاب و تخصصی،طرح ملی خود را تدوین و با بررسی جوانب اجرایی ، تجربی،بومی و نیاز سنجی حوزه مذکور آن را برای ورود به مرحله اجرایی واکاوی و تحلیل می کنند.
جوانان همدان پتانسیلهای بالایی در مختصات اجرایی و طرح توسعه کسب وکار،توان افزایی و کارآفرینی داشته است و این مهم باعث پیگیری و تدوین طرح های ملی حوزه تخصصی کسب و کار و کارآفرینی شده است .
دفعات مشاهده : 136
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد