منوی اصلی
 جوانان
 با قهرمانان
 با جوانان
 پيام شهدا
 آشنايي با اماكن ورزشي
Image
سالن ورزشی بانوان تویسرکان
این سالن در ضلع شمال شرقی شهرستان تویسرکان قرار دارد که کلنگ آن در سال 86 زده شده و از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری می باشد.
ادامه ...
 آمار بازدیدکنندگان
 جلسات هم اندیشی نخبگان جوان با مسئولین کمينه

برگزاری جلسات هم اندیشی نخبگان جوان با مسؤلین

طبق بررسی های بعمل آمده گرایش قشر جوان کشور، میل به عدالت جویی، آزادی خواهی و مشارکت در ساختن میهن اسلامیمان است. وزارت ورزش و جوانان در نظر دارد در جهت تقویت مشارکت جوانان در برنامه ریزی ها و سیاست گزاری های خطیر کشور سلسله نشست هایی را تحت عنوان " هم اندیشی نخبگان جوان با مسئولین "برگزار نماید. این سلسله نشست ها با هدف آشنایی مسئولین با مشکلات جوانان و متقابلاً آشنایی جوانان با مشکلات مدیریتی و اجرایی مسئولین و همچنین دستیابی به راهکارهایی جهت رفع موانع و مشکلات مطروحه می باشد . سلسله نشست های هم اندیشی نخبگان با مسؤلین به تفکیک در هر استان و خاص رده سنی جوانان برگزار می گردد.
در این جلسات جوانان برجسته در حوزه های مختلف علمی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و هنری کشور، برگزیدگان جشنواره حضرت علی اکبر(ع) ، المپیادهای علمی و جشنواره های علمی معتبر داخلی و جهانی، نفرات برتر آزمون های سراسری، مخترعان و مکتشفان، به عنوان نخبگان جوان استان با صاحبنظران، اساتید، اندیشمندان، مقامات ارشد استانی و شهرستان، نمایندگان مجلس شورای اسلامی به بحث و گفتگو می پردازند. موضوعات محوری در این جلسات اوقات فراغت، هویت، سلامت، اشتغال، مسکن، رفاه اجتماعی، آسیب های اجتماعی، سازمان های مردم نهاد، ازدواج و خانواده می باشد.
در جریان برگزاری این سلسله نشست ها سه کمیته راهبری، علمی و اجرایی تشکیل خواهند شد که تمامی امور مربوط به برگزاری هرچه بهتر این جلسات را بر عهده خواهند داشت گزارش تصویری
 
دیدار رئیس امور شعب بانک مسکن استان با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان

دیدار مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان با مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان

استقبال از مقام آوران کاراته کای استان در رقابت‌های کاراته نوجوانان کشور

ادامه گزارش تصویری...
 گزارش
 نگاه
Image
مدیر کل ورزش و جوانان همدان
خود را مدیون ورزش استان همدان میدانم و برای ادای دین آمده‌ام
ادامه ...
 هواشناسى کمينه
Sky
دماي كنوني : 0C
رطوبت هوا :
جهت باد :
سرعت باد :
 اوقات شرعى کمينه

hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz